💢جلسه شورای اداری شهرستان چگنی به ریاست دکتر شفقت استاندار لرستان برگزار شد 

 

در این جلسه که پس از بازدید استاندار از طرح های عمرانی و اقتصادی شهرستان چگنی انجام پذیرفت، ضمن بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان آخرین راهکارهای اجرایی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار چگنی و امام جمعه این شهرستان و اعضای شورای اداری ارائه شد.

 

ابوطالب شفقت بیان داشت: شهرستان چگنی ظرفیت روستایی و اقتصادی کشاورزی خوبی دارد که میطلبد مدیران استان و فرماندار نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند و مسئله اقتصاد کشاورزی را در اولویت کاری خود قرار دهند. 

 

استاندار لرستان افزود: اقتصاد کشاورزی اعم از کاشت، داشت و برداشت صنایع تبدیلی و بازار اصلی و به عبارت دیگر از مزرعه تا خانه را باید در این شهرستان راه اندازی نماییم و برای قرار گرفتن در این مسیر باید صنعت فعال داشته و اداره کار در قالب آموزش فنی و حرفه‌ای همکاری لازم را بعمل آورد. 

 

شفقت بیان کرد: در توسعه روستاها، دهیاری‌ و بنیاد مسکن باید مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند، وهمچنین در خصوص محدوده شهری سراب دوره قرار بر این شد تصمیماتی با همکاری بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و معاون عمرانی در کمیسیون ماده ۵ گرفته شود و مشکل جدی کمبود مسکن در این شهر مرتفع گردد.

 

⏰ چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

 

🔘روابـط عمومی فـرمانداری چـگنـــی🔘

https://eitaa.com/farmandari_chegeni

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20240613_071554_904.jpg

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید